Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nepřehlédnutelná blondýna Andrea Járová patří k těm vůbec nejznámějším a nejpopulárnějším moderátorkám, které v pořadu Sexy sport odhalují kromě sportovních informací i své vnady.

Sexy sport: Blonďatá sexbomba Andrea

Sexy sport - Andrea J.

Vložit video na:

aktualizováno 18.12.2012, 00:00 | 18.12.2012, 00:00 | FANDA / Dajto / pel

Nepřehlédnutelná blondýna Andrea Járová patří k těm vůbec nejznámějším a nejpopulárnějším moderátorkám, které v pořadu Sexy sport odhalují kromě sportovních informací i své vnady.

Sexy sport, slovenská obdoba českých Rednews, nabízí pohled na řadu skvostných moderátorek, které ukazují víc než je zvykem v běžných zprávách. Jednou z nepřehlédnutelných krásek je Andrea Járová.

 

Osmadvacetiletá Andrea se narodila v Bratislavě. Absolvovala hotelovou akademii a v současnosti pokračuje ve studiu na právnické fakultě. Mezi tím zvládla i svou kariéru modelky, kterou rozjela už ve svých patnácti letech.

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

Už v roce 2002 získala na Miss Globe ocenění Miss Photogenic. S prázdnou neodešla ani ze soutěže Miss Universe SR 2008. O rok později se objevila na titulní stránce slovenského vydání časopisu Playboy. Stala se slovenskou playmate roku 2009 a to jí otevřelo cestu i na stránky zajíčkového magazínu v Srbsku, Venezuele a USA.

 

Nabídku moderovat Sexy sport na chlapské televizi Dajto dostala jako vítězka reality show Farma. Andrea Járová měří 171 centimetrů a její míry 89-60-91 jsou upravené pomocí plastických chirurgů.

 

Srovnávat slovenské moderátorky s těmi českými můžete v archivu nahých zpráv RedNews.
 

TV Nova Internet Explorer 8

moderátorky RedNews

RedNews Extra: Nejlepší nahé zprávy tohoto týdne »

Týden uběhl jako voda a je tu opět výběr toho nejlepšího, co zaznělo v nahých zprávách RedNews na FANDOVI. ... více»

Sexy sport - Mikela

Sexy Sport: Podívejte se na maxiprsa baculky Mikely »

Mikela si splnila sen. Po sedmileté kariéře striptérky je konečně moderátorkou. Třeba se při pohledu na její obrovská prsa splní sen i vám. ... více»

večeře RedNews

Na večeři s moderátorkou RedNews tekla krev a pivo »

Sexy moderátorka RedNews Jana Potyšová a výherce soutěže Martin K. si společnou večeři v Hard Rock Cafe náramně užili. Ke skvělé atmosféře pomohly vzájemné sympatie, skvělé pití i výborná večeře. Půvabná Jana si vychutnala krvavý hovězí steak a Martin sekundoval krvavým Legendary burgerem. ... více»

Sexy sport - Gabriela

Sexy sport: Slovenka Gabriela se svlékne kdekoliv »

Divoká, temperamentní, nespoutaná – taková je další z moderátorek slovenské relace Sexy Sport, kterou vám představujeme. Seznamte se – Gabriela Bullová. ... více»

Sexy Sport - Monika H.

Sexy Sport: Takhle se svlékají holky na Slovensku »

Relace Sexy Sport je na slovenské televizi Dajto obdobou českých RedNews na FANDOVI. Při moderování zpráv, které se nesou výhradně ve sportovním duchu, se moderátorky také svlékají. A věřte nám, je opravdu na co koukat. ... více»

5 hlasů
Vaše hodnocení

UPOZORNĚNÍ

Vážený uživateli, internetové stránky, na něž se zřejmě chystáte vstoupit, obsahují erotickou a sexuální tematiku. Postupujte tedy, prosím, podle následujících instrukcí:

Přečtěte si důkladně následující prohlášení:

  1. je mi více než 18 let, resp. dosáhl jsem již zletilosti;

  2. pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v takovém státě, jakož i jakékoli případné další podmínky vstupu na stránky s uvedeným obsahem, a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem;

  3. eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek mne nikterak neuráží, nepohoršuje ani jinak neohrožuje;

  4. na tyto stránky vstupuji zcela dobrovolně;

  5. souhlasím s tím, že eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek jsem oprávněn užívat jen v soukromí, a to výlučně pro svou osobní potřebu;

  6. neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k obsahu získanému na těchto stránkách jakýmkoli osobám, které nesplňují podmínky uvedené výše v tomto prohlášení. Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou pod body 1 až 6 výše, opusťte, prosím, ihned tyto stránky stisknutím tlačítka 'Odejít'.

    Pokud souhlasíte se vstupem na tyto stránky a zároveň splňujete všechny podmínky uvedené pod body 1 až 6 výše, jste oprávněni stránky otevřít stisknutím tlačítka 'Vstoupit'.