Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA a Bontonfilm vám přináší soutěž o skvělé ceny s filmem Need for Speed.

Vyhrajte skvělé ceny s filmem Need for Speed! -ZNÁME VÍTĚZE

aktualizováno 24.03.2014, 15:36 | 10.03.2014, 13:59 | Bontonfilm

FANDA a Bontonfilm vám přináší soutěž o skvělé ceny s filmem Need for Speed.

 

Na velká plátna se smykem řítí filmová adaptace ultimátní herní legendy Need For Speed. Přináší vysoko-oktanový adrenalin, jízdu bez limitů a především opojný pocit volnosti z rychlých aut, která se řítí otevřenou krajinou. Ve světě nezákonných silničních závodů se odvíjí osobní příběh pomsty, závod s protivníky a k tomu i téměř nemožný závod s časem napříč kontinentem. Film má premiéru 13. března.

 

NFS-plakát

 

Film zařadí na osmý rychlostní stupeň a nohu z plynu už nepustí. Need For Speed je návratem k poctivé podívané s minimem triků. Jejím základem před kamerou jsou skutečná auta, skutečné srážky, kaskadéři a opravdová nefalšovaná rychlost. Hlavní mediální partner filmu FANDA a Bontofilm mají pro vás soutěž o tyto super ceny.

5 z vás vyhraje balíček, který obsahuje voucher v hodnotě 7.000,- Kč od společnosti Profichip (www.profi-chiptuning.cz) na chiptuning osobního vozu - optimalizované zvýšení výkonu a snížení spotřeby a klíčenku Need for Speed!

 


Otázka: Jak se jmenuje herec, který ztvárňuje hlavní postavu Tobeyho.

a) Aaron Paul
b) Cháron Paul
c) Niki Lauda

 

 

Soutěžit o tyto ceny můžete od 10. 3. a své správné odpovědi posílejte email: soutez@fanda.tv do půlnoci 23. 3. 2014. V předmětu emailu napište heslo SPEED a nezapomeňte uvést adresu vašeho bydliště a telefonní číslo.

 

VÍTĚZOVÉ SOUTĚŽE JSOU:

 

František Szegény -Dražovice


Alena Příhodová-Vodňany


Stanislav Raclavsky jun.-Žďár nad Sázavou


František Vaigl-Plzeň


Jana Flegrová-Chvaletice
 

 

 

  

 

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže FANDA.tv o ceny inspirované filmem Need for Speed
______________________________________________________________________________________

1. Vyhlašovatelem soutěže o ceny inspirované filmem Need for Speed (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost BONTONFILM a.s., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 10.03.2014 na internetových stránkách http://www.fanda.tv, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@fanda.tv nejpozději do 23.03.2014 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „SPEED“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící jsou srozuměni a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://www.fanda.tv.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno pět (5) výherců, z nichž každý získá balíček obsahující voucher na nachipování motoru od www.profi-chiptuning.cz a klíčenku Need for Speed.
6. Ceny budou výhercům zaslány na adresu bydliště uvedenou v soutěžním e-mailu. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
7. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou rovněž zveřejněny na internetových stránkách http://www.fanda.tv. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 5 náhradní ceny obdobného typu.
9. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Andrea Bezdíčková, koordinátor PR. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 anebo spolupořadateli Soutěže.
12. Tento herní řád a aktuální informace o Soutěži budou uveřejněny na internetových stránkách http://www.fanda.tv.

 

https://www.facebook.com/fandatv
20 hlasů
Vaše hodnocení