Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Koloběh dějin se někdy vrací do bodu nula. A s ním se i lidé vrací zpátky na stromy. Staví si tam domy, ale třeba také restaurace.

Zpátky na stromy

Restaurace - hnízdo - 1
zdroj: www.creoflick.net Restaurace - hnízdo - 1
aktualizováno 29.04.2012, 00:00 | 29.04.2012, 00:00 | pel

Koloběh dějin se někdy vrací do bodu nula. A s ním se i lidé vrací zpátky na stromy. Staví si tam domy, ale třeba také restaurace.

Podívejte se s námi na neobvyklá místa, která mají jedinečný tvar, ale hlavně umístění. Najdete je totiž na stromech.

 

Dům ve tvaru vejce

 

Fotogalerie

1 / 8 Otevřít fotogalerii

 

Unikátní Tree House (dům na stromě) si postavil Joel Allen. Má ho ukrytý v krásném lese nedaleko hory Whistler v Britské Kolumbii. Pozemek je ve vlastnictví kanadské vlády, a tak je přesné umístění vejcovitého domu nazvaného HemLoft doslova střeženým tajemstvím.

 

Restaurace jako ptačí hnízdo

 

Fotogalerie

1 / 6 Otevřít fotogalerii

 

Originální restauraci mají v letovisku Soneva v Thajsku. Nabízí nezapomenutelný kulinářský zážitek „v hnízdě“ na stromě. Číšník za vámi přijíždí zavěšený na laně. A jestli se do cen promítá i „vysokohorská“ přirážka, to agentury neuvádějí.
 

https://www.facebook.com/fandatv

ProtoHaus - 7

ProtoHaus: barák na kolech »

Bydlet pohodlně a přitom cestovat – to se rozhodl zkombinovat jeden americký pár a výsledkem je jejich dům na kolečkách. ... více»

Waterfall Mountain Hotel - 2

Hotely pro ulítlé cestovatele »

Jestli vám už přijde fádní a nudné jezdit na dovolenou do byť luxusních, ale běžných hotelů, tak pro vás máme nabídku z kategorie megaúlet. ... více»

Nejslavnější věže s hodinami »

Věže s hodinami bývají od pradávna symbolem daného města. A nejinak je tomu i dnes. Prohlédněte si pět „clock towerů“, které na svém kontě mají nějaký rekord nebo historickou zajímavost. ... více»

6 hlasů
Vaše hodnocení