Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Transplantace srdce bez rukavic a za pomoci nástrojů, jako jsou pilka a kladivo – takový je obsah hry Surgeon Simulator. Vyzkoušejte si ji!

Surgeon Simulator 2013 je hra na doktora pro otrlé

Surgeon Simulator 2013

Vložit video na:

aktualizováno 31.01.2013, 09:40 | 31.01.2013, 09:34 | oficiální zdroj / mh

Transplantace srdce bez rukavic a za pomoci nástrojů, jako jsou pilka a kladivo – takový je obsah hry Surgeon Simulator. Vyzkoušejte si ji!

Dobrodružství z operačního sálu, ať už jde o japonskou sérii Trauma Center, Operation nebo kvanta flashovek, které je vykrádají, nejsou ve videohrách neznámým žánrem. Novinka s názvem Surgeon Simulator 2013 se od nich ale v mnohem liší.

 

Je to především ovládání a z něj pramenící brutalita. Operaci provádíte jednou rukou, přičemž myší ovládáte jen pohyb paže, zatímco jednotlivé prsty ohýbáte stiskem vybraných kláves. Asi si dokážete představit, jak obtížné je s při takové konfiguraci třeba jen uchopit pilu, natožpak rozřezat hrudní koš, vyndat plíce, vyoperovat nemocné srdce a nahradit jej zdravým. A to vše pokud možno dříve, než pacient vykrvácí.

 

Hru si můžete stáhnout nebo zahrát online (vyžaduje instalaci plug-inu Unity) zdarma. Zájem, který brutální „hra na doktora“ vyvolala, motivoval její vývojáře k výrobě pokračování. To představí nové nástroje (když kladivo nestačí), nové operace a nové prostředí včetně sanitky. Už se nemůžeme dočkat, až budeme operovat pacientovi mozek za jízdy!

https://www.facebook.com/fandatv

Path of Exile - 1

Hra Path of Exile je jako Diablo 3, akorát zdarma »

Nejen pro hráče, kteří mají hluboko do kapsy, bezplatné akční erpégéčko Path of Exile je také alternativou pro ty, které zklamalo Diablo 3. ... více»

Tomb Raider: Underworld

Zánovní Tomb Raider si dnes zahrajete zdarma přímo v prohlížeči »

Žádné stahování, žádná instalace, prostě kliknete na tlačítko Play a Tomb Raider: Underworld se spustí přímo v okně internetového prohlížeče. ... více»

TERA

Erpégéčko TERA si odteď zahrajete zcela zdarma! »

Korejské erpégéčko s unikátním soubojovým systémem přestane po hráčích požadovat pravidelné poplatky. ... více»

Offensive Combat

První hardcore hra na Facebooku. Zastřílejte si v Offensive Combat! »

Žádné stahování, žádná instalace. Multiplayerovou střílečku Offensive Combat si můžete zahrát přímo ve vašem prohlížeči. ... více»

Hawken

Válka robotů začala. Stáhněte si střílečku Hawken! »

Jedna z nejočekávanějších her roku je venku a nechce po vás ani korunu. Střílečku Hawken můžete stahovat a hrát zcela zdarma. ... více»

21 hlasů
Vaše hodnocení