Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Od 24.8.2012 je FANDA dostupný v pozemním digitálním DVB-T – Multiplexu 4. Podívejte se, jaký je dosah jednotlivých vysílačů této Vysílací sítě.

FANDA a mapy pokrytí DVB-T v Multiplexu 4

FANDA logo
zdroj: FANDA FANDA logo
aktualizováno 24.08.2012, 21:58 | 24.08.2012, 21:37 | red

Od 24.8.2012 je FANDA dostupný v pozemním digitálním DVB-T – Multiplexu 4. Podívejte se, jaký je dosah jednotlivých vysílačů této Vysílací sítě.

Od spuštění vysílání FANDY v DVB-T přichází řada dotazů k pokrytí území ČR pozemním digitálním vysíláním v Multiplexu 4, který provozuje společnost Digital Broadcasting. Vysílání FANDY bylo spuštěno v 17:00 hodin 24.8.2012 v Praze a Středočeském kraji, postupně byl signál šířen dalšími vysílači v ostatních regionech.

 

Mapy pokrytí Multiplexu 4

 

Rozvoj Vysílací sítě č. 4 – Multiplexu 4 – probíhá v několika etapách. Do 30.6.2012 bylo vysílání dostupné v lokalitách naznačených na první dvojici map.

 

Pokrytí MUX4 - 30.6.2012
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Od 30.6.2012 do 31.10.2012 jsou postupně připojovány další vysílače, které zvýši pokrytí území a dostupnost signálu pro větší počet obyvatel ČR. Uvažované pokrytí je vidět na dalších mapách.

 

 

Pokrytí MUX4 - 31.10.2012
(Foto: Oficiální zdroj)

 

K navyšování počtu vysílačů dojde i v období po 31.10.2012, postupně by mělo být zapojeno 36 vysílačů, které zpřístupní vysílání až 97 procentům obyvatel ČR.

 

V případě, že se vám nepodařilo naladit vysílání FANDY v pozemním vysílání v současné době, zkoušejte to znovu po několika týdnech, situace se bude postupně zlepšovat i v místech, kde zatím vysílání v DVB-T v Multiplexu 4 nenaladíte.

 

DVB-T je nejnovějším způsobem příjmu FANDY, stále platí informace o šíření vysílání prostřednictvím kabelové, satelitní a IPTV televize. Všechny informace o tom, jak naladit televizi a sledovat vysílání FANDA, najdete v sekci Jak naladit na našem webu.
 

https://www.facebook.com/fandatv

FANDA logo

FANDA JEDE V DVB-T! »

Skvělá zpráva pro všechny fandy - FANDA JEDE V DVB-T. Nejmladší z televizních kanálů skupiny Nova míří šest týdnů od svého startu do pozemního vysílání. Nalaďte si a jedeme! ... více»

FANDA - podzimní filmy

Co na FANDOVI uvidíte na podzim »

Filmy, seriály, dokumenty, erotika a zajímavé magazíny. Podívejte se, co uvidíte na FANDOVI už za pár týdnů. ... více»

FANDA slaví narozeniny

KDO JE FANDA »

FANDA je fanoušek do života. Do chlapského života. Prostě do všeho, co dělá chlapa chlapem. Nedávno oslavil FANDA první narozeniny! Podívejte se, jak se mu celý rok dařilo, připomeňte si nejzajímavější okamžiky a těšte se na to, co pro vás chystá! ... více»

15 hlasů
Vaše hodnocení