Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Do chlapského života. Prostě do všeho, co dělá chlapa chlapem. Nedávno oslavil FANDA první narozeniny! Podívejte se, jak se mu celý rok dařilo, připomeňte si nejzajímavější okamžiky a těšte se na to, co pro vás chystá!

KDO JE FANDA

FANDA slaví narozeniny

Vložit video na:

aktualizováno 23.07.2013, 10:56 | 10.07.2012, 18:02 | fanda.tv

FANDA je fanoušek do života. Do chlapského života. Prostě do všeho, co dělá chlapa chlapem. Nedávno oslavil FANDA první narozeniny! Podívejte se, jak se mu celý rok dařilo, připomeňte si nejzajímavější okamžiky a těšte se na to, co pro vás chystá!

Před rokem se vaším nejlepším kámošem stal FANDA. Objevil se na satelitních platformách, v kabelové a IPTV televizi a o pár týdnů později také v pozemním digitálním vysílání. Od samého počátku byl FANDA fanoušek do chlapského života - do hezkých dívek, pořádné akce, super seriálů a filmů, do sportu i do zábavy. Zkrátka do všeho, co dělá chlapa chlapem.


Za celý rok vám FANDA přinesl tisíce hodin zábavy. Líbil se vám fotbal, hokej, box a tenis, závody motorek a formule 1. Palce jste drželi nejen sportovcům, ale také hrdinům kriminálek, sci-fi seriálů, historických velkofilmů nebo akčních trháků.

 

Co pro vás připravujeme v následujících dnech a týdnech?
V pondělí budeme dál pátrat po Hranicích nemožného a řešit zapeklité případy v seriálu Milénium. Od pondělí do pátku se můžete těšit na Extrémní sny, Kobru 11 a Hvězdnou bránu – hluboký vesmír.

 

 

 

 


Válečné akce si užijete každý čtvrtek večer, borce z Kriminálky New York můžete obdivovat v sobotu a v neděli večer.

 

 

 

 Všichni fandové fotbalu by neměli chybět u obrazovek na konci týdne, kdy začíná další ročník Gambrinus ligy. A FANDA bude samozřejmě u toho.

 


Akce, zábava, humor, napětí, erotika. To vše najdete nejen v televizním vysílání, ale také na našem webu fanda.tv. První narozeniny jsou skvělou příležitostí pro připomenutí článků, které u vás bodovaly nejvíc a získaly nejvíc pozornosti.

 

BEST OF FANDA: Prsatá sexbomba Alice

BEST OF FANDA: Martina z RedNews: Ujíždím na neonových kalhotkách

BEST OF FANDA: Tohle je nejmodernější ruský tank

BEST OF FANDA: Pancéřovaná škodovka pro komunistické papaláše

BEST OF FANDA: Mamut mezi mamuty aneb monstrum jezdící v dolech
BEST OF FANDA: Raketomet, jaký svět ještě neviděl
BEST OF FANDA: Veronica Da Souza - z prodejny a baru rovnou k pornu
BEST OF FANDA: Jana W. z RedNews: Nejlepší sex je zezadu v solárku
BEST OF FANDA: Směrč je nejničivější raketomet na světě
BEST OF FANDA: Tohle je nejodolnější tank světa
BEST OF FANDA: DUEL českých a slovenských silikonů
BEST OF FANDA: Jenny – prsatá nestyda z Čech


Určitě to neznamená, že budeme jen zahleděni do historie. I nadále se můžete těšit na novou kočku dne, na krásné moderátorky nahých zpráv, spoře oděné krásky v rubrice RedNews, bojové stroje v rubrice Military a samozřejmě také spoustu Zajímavostí.
 

https://www.facebook.com/fandatv
17 hlasů
Vaše hodnocení