Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Když je páteční večer v nejlepším, víkend před vámi, tak nemůže být lepší chvíle na trochu vzrušení a erotiky. Navštivte Hotel Lolita na FANDOVI.

Páteční erotika v Hotelu Lolita na FANDOVI

Hotel Lolita - každý pátek - upoutávka

Vložit video na:

aktualizováno 14.12.2012, 00:00 | 14.12.2012, 00:00 | FANDA

Když je páteční večer v nejlepším, víkend před vámi, tak nemůže být lepší chvíle na trochu vzrušení a erotiky. Navštivte Hotel Lolita na FANDOVI.

Když byste si dali název Hotel Lolita do vyhledávače, tak vám vyjede nabídka ubytování na několika místech světa. Ovšem náš Hotel Lolita je speciální. Oproti běžným hotelům totiž nabízí nadstandardní služby.

 

A jestliže vám prozradíme poutací slogan: „Lolita otevírá nový hotel – ona a její zaměstnanci chtějí pro své zákazníky jen to nejlepší...“, tak vám určitě ihned dojde, jaký charakter tyto služby mají. Tohle je jediné opravdové all-inclusive.

 

Erotikou nabitý seriál natočili v roce 2004 ve Španělsku a vám jistě zpříjemní několik následujících páteční večerů na FANDOVI.
 

https://www.facebook.com/fandatv

Prosinec na FANDOVI - 1

Vánoce na FANDOVI: Bude se střílet a vraždit »

Poslední měsíc roku bývá už tradičně napěchován celou řadou filmových lahůdek. Ani první Vánoce a Silvestr na FANDOVI nebudou výjimkou. ... více»

SMÍCHOV - nová komediální stanice TV Nova

Těšte se na novou televizní stanici. Už 23. prosince se rozjíždí SMÍCHOV »

SMÍCHOV je všude tam, kde se lidé smějí. Pod tímto sloganem spouští skupina Nova v pořadí už šestý kanál ve svém portfoliu. ... více»

Hvězdná brána: Hluboký vesmír

Velká premiéra na FANDOVI. Začíná seriál Hvězdná brána: Hluboký vesmír »

SGU – pod těmito třemi písmeny mají všichni fandové sci-fi seriálů hned jasno. Stargate: Universe vstupuje premiérově i do programu FANDY pod českým názvem Hvězdná brána: Hluboký vesmír. ... více»

Filmy na FANDOVI

Filmové a seriálové pecky tohoto týdne na FANDOVI »

Krimi, sci-fi, akčňák, sportovní drama a hvězdný seriál – nabídka pro následujících sedm dní na FANDOVI je více než pestrá. ... více»

69 hlasů
Vaše hodnocení