Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Pamatujete si, když jste na základní škole měli předmět nazvaný pěstitelské práce? Tak podobný mají i v Americe. Jeho „učební osnovy“ jsou ale dost odlišné.

Škola učí žáky pěstovat marihuanu

marihuana
zdroj: isifa.com marihuana
aktualizováno 09.06.2013, 00:00 | 09.06.2013, 15:00 | pel

Pamatujete si, když jste na základní škole měli předmět nazvaný pěstitelské práce? Tak podobný mají i v Americe. Jeho „učební osnovy“ jsou ale dost odlišné.

Mezi americkými státy, které povolují pěstování marihuany k lékařským účelům, patří i Michigan. A v tom případě není od věci ani jistá dávka osvěty.

 

O tu se na jedné ze škol v Detroitu postaral dvaačtyřicetiletý Nick Tennant. Vede zde speciální vzdělávací kurzy o pěstování marihuany. Po dobu šesti týdnů školí zájemce nejen jak efektivně pěstovat, ale po sklizni i rostlinu zpracovat.

 

Ve školném, které činí 485 dolarů (9355 korun), je zahrnuta i právní osvěta, jak správně a legálně zahradničit. Od roku 2008 je totiž v tomto americkém státě povoleno si samostatně vypěstovat až 12 kusů rostlin. Vše samozřejmě na lékařské potvrzení. To si lze ještě rozšířit i na zásobování trávou dalších pěti kamarádů – spolupacientů. Pak vám na zahrádce může vesele růst a vonět dalších 60 rostlin.

 

Po skončení kurzu si jeho absolvent, kterému musí být minimálně 21 let, bude umět sám připravit také kulinářské lahůdky jako marihuanové máslo, marihuanovo-čokoládovou polevu nebo marihuanové koláčky.
 

 

https://www.facebook.com/fandatv

Gabi Jones

To je síla! Gabi se přejídá až k orgasmu »

Slastné pocity zažívá drtivá většina žen při sexu. Sedmadvacetiletá Gabi ale má orgasmus i u jídla. Šťastná to žena? Nemyslíme si. ... více»

Sexuální hrátky

Penis: Středobod chlapského světa »

Chráníme si ho, ač to může znít vzhledem k jeho umístění divně, jako oko v hlavě. Často vlastně i víc. Vždyť penis máme jen jeden, ale oči dvě. Však i fotbalisté ve zdi mají ruce zkřížené v oblasti rozkroku a ne před očima. ... více»

kněz

Úchylové z kostela: Policajt si to rozdával za varhanama, farář si nacpal do zadku bramboru »

Když to na člověka přijde, tak na místo a čas nehledí. Důkazem prohraného boje s chtíčem jsou následující dva případy. ... více»

plynové masky - ilustrační foto

Prdy a pšouky se silou atomových zbraní »

Jeden prd je lepší než deset doktorů – tohle možná od svých předků slyšela celá řada z nás. A jako v mnoha jiných ohledech, tak i v tomto měly minulé generace pravdu. Posuďte sami… ... více»

vagína - ilustrační foto

Vagína aneb Cesta do středu země »

Jsou věci, které my chlapi nemáme a nikdy mít nebudeme. O to víc nás ale fascinují. Třeba taková ženská vagína. Co kolem ní je zajímavých zjištění… ... více»

62 hlasů
Vaše hodnocení