Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

FANDA je volně dostupný v pozemním digitálním vysílání, v satelitních platformách a kabelové a IPTV televizi.

Chci si naladit FANDU a mám set-top box (přijímám digitální pozemní vysílání)

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky!

FANDA je nyní dostupný i v pozemním digitálním vysílání - Multiplexu 4. Pokud naladění kanálu FANDA na vašem set-top boxu nebo televizi s DVB-T tunerem neproběhlo automaticky, postupujte podle níže uvedeného návodu a rozšiřte řady fandů.

Vstupte do ovládacího menu vašeho přijímače a v části NASTAVENÍ (SETTING) zvolte LADIT (TUNE). Zde si můžete zvolit buď MANUÁLNÍ (MANUAL) nebo AUTOMATICKÉ (AUTOMATIC) ladění. Pokud máte programy seřazené podle vašeho gusta, doporučujeme raději manuální ladění. Pokud jste zvolili automatické ladění, za pár chvil si už budete užívat FANDU i u vás doma. Pokud ne, je nutné, abyste ještě nastavili číslo kanálu v Multiplexu 4 dle regionu, ve kterém se nacházíte:

Název stanoviště Kanál
Benešov - Kozmice 44
Beroun 56
Blansko 44
Brno - Barvičova 46
Brno - Jihlavská 46
Bruntál 45
Česká Lípa 25
České Budějovice 25
Děčín 30
Domažlice 25
Frenštát - Velký Javorník 42
Hodonín - Poddvorov 46
Holoubkov 30
Hradec Králové 45
Jablonec nad Nisou 25
Jeseník - Chlum 44
Jeseník - Studniční vrch 45
Jihlava - Jeníkov 42
Klatovy 44
Klínovec - Jáchymov 45
Kutná Hora 44
Litoměřice 30
Mariánské Lázně Dyleň 45
Náchod 44
Olomouc - Slavonín 44
Ostrava - Lanová 45
Pardubice 48
Plzeň - Vodárna 56
Praha - Ládví 42
Praha - Novodvorská 42
Praha - Olšanská 42
Prachatice 56
Příbram 56
Rakovník - Louštín 44
Sušice - Svatobor 56
Svitavy 45
Šumperk 42
Teplice - Vodárna 30
Trutnov 45
Třebíč 42
Ústí nad Labem - Krušnohorská 30
Ústí nad Orlicí - Andrlův Chlum 45
Varnsdorf 25
Vsetín 46
Vyškov 46
Zlín 42
Znojmo - Deblínek 46

Potvrďte volbu - a hotovo, vítejte mezi fandy!

Detailní informace naleznete na www.multiplex4.cz. Pokud se vám FANDU nedaří naladit, obraťte se na provozovatele vysílací sítě 4, kontaktovat ho můžete každý všední den od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 595 694 660.

Chci si naladit FANDU a mám satelitní televizi

Skvělá zpráva! FANDU můžete sledovat zdarma v rámci vaší stávající nabídky, stačí si jen přeladit. Pro přesný postup naladění kontaktujte svého poskytovatele televizních služeb nebo pro získání bližších informací využijte přímý proklik níže. A území správných chlapů máte na dostřel!

Pokud máte nejnovějšími přijímač televizního vysílání, vybavený funkcí „Fast Scan“, najdete FANDU na pozici 9, tedy za programem Nova Cinema. Pokud máte přijímač s automatickou aktualizací programů (Skylink READY), naleznete FANDU na konci seznamu všech televizních programů na vaší televizi. V ostatních případech prosím prostudujte postup jak naladit FANDU na své televizi zde.

Satelit Astra 23,5°E
Kmitočet 11 973 MHz
Polarizace vertikální
FEC 5/6
Symbolová rychlost 27 500
Norma DVB-S
Pilot OFF

FANDU můžete sledovat v rámci všech tarifů služby T-Mobile Televize a to po naladění či přesunu kanálu na požadovanou pozici anebo přímo na pozici 7 po nahrání nejnovějšího konfiguračního souboru. Více informací zde

Naladit FANDU lze snadno, stačí vypnout váš přijímač televizního vysílání, a to nejméně na 5 minut a poté znovu zapnout. FANDU můžete sledovat po přepnutí na pozici 6. Více informací naleznete zde

Kliknutím na logo se dozvíte na jaké pozici na vašem televizoru FANDU najdete, případně kontakt pro více informací.

V případě, že jste přepnuli na uvedenou pozici na vaší televizi a FANDA se tam nenachází, klikněte pro více informací na odkaz uvedený u vašeho poskytovatele televizního vysílání nebo ho kontaktujte telefonicky.

Chci si naladit FANDU a mám kabelovou nebo IPTV televizi

Naprosto úžasná zpráva! Pokud máte kabelovou nebo IPTV televizi, proběhne naladění nového kanálu FANDA automaticky nebo po resetování vašeho set-top boxu. Pak už vám nic nebrání být FANDA do všeho!

Z FANDY na pozici 9, tedy před programem Nova Cinema, se mohou těšit nejenom klienti s digitálními nabídkami Klasik a Komfort (případně Starter, Standard a Supreme). Díky modulaci OFDM je k dispozici i pro klienty s nabídkou Mini v případě, že mají set-top box nebo televizní přijímač s DVB-T tunerem. FANDU navíc můžete v nabídce UPC sledovat i v HD kvalitě.

Přepněte vaší televizi na program číslo 17 a užívejte si vše na jednom místě.

Kliknutím na logo se dozvíte na jaké pozici na vašem televizoru FANDU najdete, případně kontakt pro více informací.

Kliknutím na logo se dozvíte na jaké pozici na vašem televizoru FANDU najdete, případně kontakt pro více informací.

Kliknutím na logo se dozvíte na jaké pozici na vašem televizoru FANDU najdete, případně kontakt pro více informací.

FANDU naleznete na konci seznamu všech televizních programů na vaší televizi.

Program FANDA můžete sledovat v síti MORAVIANET v rámci jakékoliv programové nabídky. FANDU naleznete na přednastavené pozici 130. Pro správnou funkci doporučujeme přeladit Váš televizor, popřípadě set-top-box.

Všichni zákazníci služby HD Signal mohou sledovat FANDU na 8. programové pozici. Pro správnou funkci doporučujeme přeladit Váš televizor, případně set-top-box. Více informací jak získat FANDU na Vaši anténu naleznete po kliknutí na logo.

FANDU můžete sledovat po přepnutí na pozici 7, případně ho naleznete na konci seznamu všech televizních programů na vaší televizi.

V případě, že jste přepnuli na uvedenou pozici a FANDA se tam nenachází, klikněte pro více informací na logo vašeho poskytovatele televizního vysílání nebo ho kontaktujte telefonicky.

Máte satelitní, kabelovou nebo IPTV televizi a váš poskytovatel není uveden výše?

Kontaktujte svého poskytovatele televizního vysílání a požádejte o bezplatné zařazení do vaší stávající nabídky.