Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

ZASTÁVKA V BOXU VE FORMULI 1: Takhle se změnila za 60 let

Pit stops
zdroj: YouTube.com Pit stops
aktualizováno 15.04.2014, 18:12 | tn.cz

Každý sleduje start nebo předjíždění, možná důležitější součástí závodu ve Formuli 1 je však zastávka v boxech. Tady se hraje doslova o vteřiny. Přitom bývaly časy, kdy technik při zastávce v boxu měnil pneumatiky sám a ještě při tom používal pořádné kladivo. Podívejte se na video, které srovnává práci mechaniků při závodě v roce 1950 a loni.

Celý článek»

Driftování

Unikátní škola dritování: Takto smykuje mistr Evropy Petr Fulín VIDEO »

Vítěz loňského ročníku šampionátu FIA ETCC Petr Fulín pro čtenáře webu FANDA.tv natočil instruktážní video, jak na silnicích driftovat. Ovšem nezapomeňte, že pokud budete mít pod kapotou více než 400 koňských sil, stává se z auta skoro zbraň. Celý článek»
 
 

Nejoblíbenější články