Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

Krvavý epos Zaklínač 3: Divoký hon vychází, vyhrajte ho pro sebe!

Zaklínač 3: Divoký hon
zdroj: Oficiální zdroj Zaklínač 3: Divoký hon
aktualizováno 21.05.2015, 13:41 | FANDA

Pokud se stejně jako my nemůžete dočkat třetího herního Zaklínače s podtitulem Divoký hon, přinášíme vám soutěž o tuhle herní pecku, která ohromila recenzenty z celého světa.

Celý článek»

Battlefield - 2

To jste nečekali! Na policajty a zloděje v Battlefield Hardline! »

Pamatujete si ještě doby, kdy jste po sídlištích a po vesnicích běhali s klacky místo zbraní a hráli si na policajty a zloděje? A vzpomínáte, jak jste žrali devadesátkové akční krimi seriály, které se točí kolem krásných aut, drog a policejní korupce? Tohle všechno vám přináší nejnovější díl ze série Battlefield! Celý článek»
Call of Duty

Vyzkoušejte hi-tech zbraně na vlastní kůži »

Jako každý správný Fanda mám rád, když existuje nějaká jistota. Jako třeba výhra Sparty na domácím hřišti, správně vychlazené pivo v oblíbené hospodě či herní série, která každý rok přináší pořádnou akci! Celý článek»
Halo: The Master Chief Collection

Futuristické boje na vzdálených světech »

Řežba v podobě legendární videoherní série, to je správný způsob, jak by Fanda měl trávit dlouhé zimní večery. Pokud teda nemá po ruce pivo a/nebo žhavou dvacítku (třicítku, čtyřicítku… doplňte dle svých preferencí). Celý článek»

Nejoblíbenější články