Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

Deadlight Director´s Cut – živí mrtví u vás doma

Deadlight Director´s Cut – živí mrtví u vás doma - 3
zdroj: oficiální zdroj Deadlight Director´s Cut – živí mrtví u vás doma - 3
aktualizováno 22.07.2016, 14:16 | FANDA / Martin Kočárek

Na těch postapokalyptických hrách prostě něco je. Něco, co mě magicky přitahuje. S povděkem kvituju každou hru, která se v tomto žánru objeví a hltám všechny novinky jako zmrzlinu v parném dni.

Celý článek»

The Technomancer – aneb když se zkříží Šílený Max a Geralt z Rivie - 10

The Technomancer – když se zkříží Šílený Max a Geralt z Rivie »

Lidstvo přesídlilo na Mars, dosáhlo dalšího evolučního stupně a člověk by si řekl, že už si dáme s věčnými válkami mezi různými státy pokoj. Ale ne, to by byla nuda. Celý článek»
Valentino Rossi The Game – prožijte kariéru legendy - 6

Valentino Rossi The Game – prožijte kariéru legendy »

Kdo by neznal Valentina. Jeho jméno znají i ti, kteří o motorkách vědí jen to, že se jejich řidičům říká dárci orgánů a že jich přes léto opravdu hodně bourá na silnicích. Celý článek»
Dead Island - 6

Dead Island Definitive Collection – zombie her není nikdy dost »

Byla to velká párty, při které všichni dost bumbali.. A i vy jste to dost přehnali, až vás ochranka musela odvést na pokoj a raději nechat vystřízlivět. Proč ne, jste na dovolené a taková divočina se prostě občas stává.. Jenže na ostrově Banoi se stalo něco jiného. Když se probudíte, je všude okolo plno zombie, kteří ještě včera byli hoteloví hosté, zaměstnanci nebo domorodci.. A vy jste z nějakého důvodu vůči nákaze imunní.. Celý článek»
Call of Duty

Vyzkoušejte hi-tech zbraně na vlastní kůži »

Jako každý správný Fanda mám rád, když existuje nějaká jistota. Jako třeba výhra Sparty na domácím hřišti, správně vychlazené pivo v oblíbené hospodě či herní série, která každý rok přináší pořádnou akci! Celý článek»
Halo: The Master Chief Collection

Futuristické boje na vzdálených světech »

Řežba v podobě legendární videoherní série, to je správný způsob, jak by Fanda měl trávit dlouhé zimní večery. Pokud teda nemá po ruce pivo a/nebo žhavou dvacítku (třicítku, čtyřicítku… doplňte dle svých preferencí). Celý článek»