Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

Forza Horizon 3 – nejzábavnější závodění na trhu

Forza Horizon 3 – nejzábavnější závodění na trhu - 1
zdroj: oficiální zdroj Forza Horizon 3 – nejzábavnější závodění na trhu - 1
aktualizováno 18.10.2016, 10:51 | FANDA

Jsem chlap a mám rád auta. Možná kvůli tomu nebudu úplně objektivní při hodnocení nejnovějšího počinu studia Playground games, ale vzhledem k tomu, že jsme na Fandovi a valná většina čtenářů bezpochyby budou chlapi, kteří mají rádi auta, pak to asi vůbec nevadí. Hned v úvodu proto zcela subjektivně podotýkám, že zábavnější závody jsem ještě nehrál.

Celý článek»

1916334

Gears of War 4 – návrat herní legendy? »

Když jsem shlédnul první trailery na Gears of War 4, byl jsem vždy jako vodu opařený. Velkolepě pojaté animace, které by zfleku mohly být zakomponovány do akčních hollywoodských kasovních trháků, trailery dávaly tušit i napínavý a přesto dojemný příběh. Opravdu jsem se těšil. Jak tahle novinka, vycházející už za pár dnů, dopadla? Povedl se návrat legendy? Celý článek»
Závodní simulátor Asseto Corsa

Pořádné závody v obýváku? Zkuste simulátor Asseto Corsa »

Už jen samotný název vývojářského studia, Kunos Simulazioni, dává tušit s čím máme tu čest. Závodní simulátory na trhu chybí, a protože jejich ovládání není pro každého, asi jsme si rovnou i odpověděli, proč vlastně chybí. Asseto Corsa je pro takzvané Hardcore hráče – jinými slovy – jste-li ořezávátko, ani tu hru nespouštějte. Celý článek»
Alfaverze For Honor - 5

For Honor – hráli jsme uzavřenou alfu středověké řežby »

Není příliš mnoho her podobného žánru, které byste si momentálně mohli stáhnout a okamžitě zahrát. Napadá mě snad jen Chivalry nebo pak už jen dosud nevydané Kingdom Come. Celý článek»
Dead Island - 6

Dead Island Definitive Collection – zombie her není nikdy dost »

Byla to velká párty, při které všichni dost bumbali.. A i vy jste to dost přehnali, až vás ochranka musela odvést na pokoj a raději nechat vystřízlivět. Proč ne, jste na dovolené a taková divočina se prostě občas stává.. Jenže na ostrově Banoi se stalo něco jiného. Když se probudíte, je všude okolo plno zombie, kteří ještě včera byli hoteloví hosté, zaměstnanci nebo domorodci.. A vy jste z nějakého důvodu vůči nákaze imunní.. Celý článek»
Call of Duty

Vyzkoušejte hi-tech zbraně na vlastní kůži »

Jako každý správný Fanda mám rád, když existuje nějaká jistota. Jako třeba výhra Sparty na domácím hřišti, správně vychlazené pivo v oblíbené hospodě či herní série, která každý rok přináší pořádnou akci! Celý článek»
Halo: The Master Chief Collection

Futuristické boje na vzdálených světech »

Řežba v podobě legendární videoherní série, to je správný způsob, jak by Fanda měl trávit dlouhé zimní večery. Pokud teda nemá po ruce pivo a/nebo žhavou dvacítku (třicítku, čtyřicítku… doplňte dle svých preferencí). Celý článek»

Nejoblíbenější články