Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

WRC 6 – odraz ze dna téměř na vrchol

WRC 6 - 2
zdroj: oficiální zdroj WRC 6 - 2
aktualizováno 02.12.2016, 19:41 | FANDA / kom

Historie světového šampionátu v rallye sahá až do roku 2001. Tedy ta herní - tehdy poprvé vyšlo WRC pro Playstation 2, pod různě pojmenovanými deriváty pak vycházelo mnoho dalších titulů s oficiální WRC licencí až jsme se dostali k letošku, kdy si odbylo premiéru WRC 6 – šesté v řadě sice není, ale protože loni byla pětka, letos to zkrátka musela být šestka :) Jak se tedy licencované závody 2016 FIA World Rally Championship povedly?

Celý článek»

Farming Simulator 2017 - 4

Farming Simulator 2017 – fenomén dneška!? »

Můžete si klepat na čelo, můžete se divit, můžete se ptát proč, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat. Farming Simulator se z outsidera mezi hrami vypracoval na fenomén dnešní doby. Objednávky jsou tak vysoké, že jim často jen stěží konkurují zavedená herní esa. Co je na simulaci farmaření tak zábavného? NA to se podíváme v dnešní recenzi… Celý článek»
Robinson - 5

Robinson: The Journey aneb Jurský park na vlastní oči »

Vzpomínáte si na první Kurský park z roku 1993? V tehdejší době to bylo něco neuvěřitelného. Na filmovém plátně ožili miliony let vyhynulí dinosauři a všichni jsme s otevřenou pusou koukali, co že se to po planetě Zemi prohánělo za tvory. Uplynulo skoro čtvrt století a pokročila technika, takže se na podobné dobrodružství už nemusíme dívat jen v televizi. Můžeme ho prožít, díky virtuální realitě se to přímo nabízí. Robinson The Journey je novodobá cesta do pravěku. Celý článek»
Eagle Flight - 7

Eagle Flight – chcete létat jako pták? »

Od pradávna, snad od dob, kdy se na planetě objevili první lidé, existuje myšlenka, jaké by to bylo umět létat jako pták.. Vznést se do oblak a překonávat vzdálenosti a překážky jen mávnutím křídel. Psychologové o takovém fenoménu sepisují tuny knih a každý z nás měl minimálně jednou za život sen, že uměl létat. Ale zpět na zem. Nenaučím vás to a dokud se evoluce neposune jiným směrem, zřejmě zůstaneme přilepení na suché zemi. Díky virtuální realitě se ale můžeme ponořit do snu alespoň ve hře. Jaké to tedy je létat jako pták? Celý článek»
Game: Just Dance 2017

Just Dance 2017 – hra na tanec nebo tanec hrou? »

Dosud jsem si nepomyslel, že bych já, pohybové dřevo, mohl recenzovat taneční hru. Je pravda, že první pokusy už za sebou mám, kdysi jsem ještě na PS3 zkoušel hru Michael Jackson The Experience, ale většinou jsem jen zpovzdálí pozoroval, jak se kroutí ostatní a většinou se u toho taky děsně řehtal. Ono taky tancovat podle předlohy na obrazovce, zní to divně jen jak to píšu. Jenže všichni nejsou taková prkna jako já a Just Dance je tady už 7 let a stále se drží. Co za tím úspěchem stojí? Celý článek»
VR Worlds trailer - 8

Virtuální realita dospěla, přehled nejzajímavějších her »

Vzpomínáte si na film Trávníkář? V 90tých letech šlo o velký hit, protože ukazoval realitu vytvořenou počítačem. Už tehdy se jí říkalo virtuální realita tedy dnešní magické VR. Všichni jsme si to tehdy chtěli zkusit, jenže první pokusy o VR byly pouze pro vyvolené s přístupem k nejmodernějším technologiím. Dnes si pohled do 3D světa může vyzkoušet každý. Celý článek»
Rise of the Tomb Raider - 5

Rise of the Tomb Raider – návrat ztracené dcery »

Tomb Raider byl vždy synonymem pro Playstation. V roce 2013 ale přišla nečekaná zpráva. Restart série byl totiž oznámen s roční exkluzivitou pro Xbox. Nedávno embargo pro Playstation vypršelo a ztracená dcera se tak mohla vrátit tam, kde před 20 lety začínala. Vždyť i nová reedice si nese podtitul “20 Year Celebration“. Jak je to tedy s návratem ztracené dcery? Povedl se? Celý článek»
Dead Island - 6

Dead Island Definitive Collection – zombie her není nikdy dost »

Byla to velká párty, při které všichni dost bumbali.. A i vy jste to dost přehnali, až vás ochranka musela odvést na pokoj a raději nechat vystřízlivět. Proč ne, jste na dovolené a taková divočina se prostě občas stává.. Jenže na ostrově Banoi se stalo něco jiného. Když se probudíte, je všude okolo plno zombie, kteří ještě včera byli hoteloví hosté, zaměstnanci nebo domorodci.. A vy jste z nějakého důvodu vůči nákaze imunní.. Celý článek»
Call of Duty

Vyzkoušejte hi-tech zbraně na vlastní kůži »

Jako každý správný Fanda mám rád, když existuje nějaká jistota. Jako třeba výhra Sparty na domácím hřišti, správně vychlazené pivo v oblíbené hospodě či herní série, která každý rok přináší pořádnou akci! Celý článek»
Halo: The Master Chief Collection

Futuristické boje na vzdálených světech »

Řežba v podobě legendární videoherní série, to je správný způsob, jak by Fanda měl trávit dlouhé zimní večery. Pokud teda nemá po ruce pivo a/nebo žhavou dvacítku (třicítku, čtyřicítku… doplňte dle svých preferencí). Celý článek»