Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

Fotogalerie

Andrea

Andrea
Včerejší kočka

UPOZORNĚNÍ

Vážený uživateli, internetové stránky, na něž se zřejmě chystáte vstoupit, obsahují erotickou a sexuální tematiku. Postupujte tedy, prosím, podle následujících instrukcí:

Přečtěte si důkladně následující prohlášení:

  1. je mi více než 18 let, resp. dosáhl jsem již zletilosti;

  2. pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v takovém státě, jakož i jakékoli případné další podmínky vstupu na stránky s uvedeným obsahem, a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem;

  3. eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek mne nikterak neuráží, nepohoršuje ani jinak neohrožuje;

  4. na tyto stránky vstupuji zcela dobrovolně;

  5. souhlasím s tím, že eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek jsem oprávněn užívat jen v soukromí, a to výlučně pro svou osobní potřebu;

  6. neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k obsahu získanému na těchto stránkách jakýmkoli osobám, které nesplňují podmínky uvedené výše v tomto prohlášení. Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou pod body 1 až 6 výše, opusťte, prosím, ihned tyto stránky stisknutím tlačítka 'Odejít'.

    Pokud souhlasíte se vstupem na tyto stránky a zároveň splňujete všechny podmínky uvedené pod body 1 až 6 výše, jste oprávněni stránky otevřít stisknutím tlačítka 'Vstoupit'.

Erika

Chlípná Erika chtěla být ošetřovatlekou! Teď ukazuje krásné tělo »

Krásná prsa, luxusní postava a nádherné blond vlasy. Seznamte se zdravotní sestřičkou Erikou. Celý článek»
Líza

Tahle Líza ráda lízá! A teď se svlékla jen pro vás »

Modelkou pro tento týden je krásná hnědovláska, která si nechává říkat Lizzy nebo jednoduše Líza. Podívejte se na její nádherné tělo. Celý článek»
Viktorie

Viktorka je skvěle vyholená a pořádně nadržená. Svlékla se pro vás »

Její tělo snad nemá jedinou vadu. Teď si udělala čas na našeho fotografa a sundala si před ním kalhotky. Celý článek»
Monika

Velká prsa a roztoužený klín! Seznamte se s Monikou »

Tentokrát jsme pro vás nafotili krásnou Češku Moniku Veselou. Je mladá, ale už má ve světě erotiky velké jméno. Celý článek»
Saša

Saša předvedlo tělo na kulečníku! Ukázala úplně všechno »

Modelka Saša se rozhodně nestydí. Svoje krásné tělo předvedla našemu fotografovi, kterému se o tomhle focení bude zdát ještě dlouho. Celý článek»
Jana

Takhle si hraje Jana! Ukázala nám svou ložnici a nejen to... »

Dvacetiletá Jana K. si umí užívat života. Pozvala nás do své podkrovní ložnice a ukázala nám tělo v celé kráse. Celý článek»
Tetovaná blondýna Lenka

Lenka předvedla tetované tělo! Má úžasná prsa a ještě hezčí klín »

Blondýnka Lenka je opravdu sexy. Její vnady okouzlily už desítky mužů. Teď je chce předvést i vám. Celý článek»
Bára

Bára se ukázala u zdi. Ukázala skvělé tělo, prsa a vlastně úplně všechno »

Dvacetiletá Bára se rozhodně nestydí. Ráda ukazuje své perfektně udržované tělo. Detailně ho můžete prozkoumat i vy. Celý článek»
Eliška

Eliška vylezla v Praze na střechu a svlékla se! GALERIE »

Eliška je pěkná dračice. Své úžasné tělo předvedla na střeše jednoho z domů poblíž Václavského náměstí v Praze. A opravdu je na co se koukat. Celý článek»
Nestydatá Klára

Nestydatá Klára roztáhla nohy na lavičce! To musíte vidět »

Je jí teprve 19 let a vůbec se nestydí. Našemu fotografovi ukázala úplně vše a díky FANDOVI se na ni můžete podívat i vy. Celý článek»