Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

Fotogalerie

Emilie

Emilie
Včerejší kočka

UPOZORNĚNÍ

Vážený uživateli, internetové stránky, na něž se zřejmě chystáte vstoupit, obsahují erotickou a sexuální tematiku. Postupujte tedy, prosím, podle následujících instrukcí:

Přečtěte si důkladně následující prohlášení:

  1. je mi více než 18 let, resp. dosáhl jsem již zletilosti;

  2. pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v takovém státě, jakož i jakékoli případné další podmínky vstupu na stránky s uvedeným obsahem, a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem;

  3. eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek mne nikterak neuráží, nepohoršuje ani jinak neohrožuje;

  4. na tyto stránky vstupuji zcela dobrovolně;

  5. souhlasím s tím, že eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek jsem oprávněn užívat jen v soukromí, a to výlučně pro svou osobní potřebu;

  6. neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k obsahu získanému na těchto stránkách jakýmkoli osobám, které nesplňují podmínky uvedené výše v tomto prohlášení. Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou pod body 1 až 6 výše, opusťte, prosím, ihned tyto stránky stisknutím tlačítka 'Odejít'.

    Pokud souhlasíte se vstupem na tyto stránky a zároveň splňujete všechny podmínky uvedené pod body 1 až 6 výše, jste oprávněni stránky otevřít stisknutím tlačítka 'Vstoupit'.

Babeta

Babeta si sundala kalhotky a pak začala perverzní jízda »

Občas se naše modelky při focení velmi rozvášní a pak vzniknou poněkud odvážnější fotky. To je i případ chlípné Babety. Celý článek»
April

Chlípná April roztáhla nohy a ukázala prsa. Podívejte se! »

Tentokrát jsme fotili s překrásnou blondýnou April. A našemu fotografovi se ještě teď třesou kolena. Celý článek»
Saša

Saša ukázala obří prsa, pak se svlékla úplně. Podívejte se »

Pánové, tak tyhle fotky se vám určitě budou líbit. Saša je prostě kus pořádné ženské. Podívejte se na to, co předvedla před naším fotoaparátem. Celý článek»
Lenka

Nadržená Lenka se neudržela a fotografovi ukázala úplně všechno »

Mělo to být focení lehké erotiky, jenže Lenka se velmi rozvášnila a nakonec z toho vzešly velmi necudné snímky. Celý článek»
Saša

Saša předvedlo tělo na kulečníku! Ukázala úplně všechno »

Modelka Saša se rozhodně nestydí. Svoje krásné tělo předvedla našemu fotografovi, kterému se o tomhle focení bude zdát ještě dlouho. Celý článek»
Jana

Takhle si hraje Jana! Ukázala nám svou ložnici a nejen to... »

Dvacetiletá Jana K. si umí užívat života. Pozvala nás do své podkrovní ložnice a ukázala nám tělo v celé kráse. Celý článek»
Tetovaná blondýna Lenka

Lenka předvedla tetované tělo! Má úžasná prsa a ještě hezčí klín »

Blondýnka Lenka je opravdu sexy. Její vnady okouzlily už desítky mužů. Teď je chce předvést i vám. Celý článek»
Bára

Bára se ukázala u zdi. Ukázala skvělé tělo, prsa a vlastně úplně všechno »

Dvacetiletá Bára se rozhodně nestydí. Ráda ukazuje své perfektně udržované tělo. Detailně ho můžete prozkoumat i vy. Celý článek»
Eliška

Eliška vylezla v Praze na střechu a svlékla se! GALERIE »

Eliška je pěkná dračice. Své úžasné tělo předvedla na střeše jednoho z domů poblíž Václavského náměstí v Praze. A opravdu je na co se koukat. Celý článek»
Nestydatá Klára

Nestydatá Klára roztáhla nohy na lavičce! To musíte vidět »

Je jí teprve 19 let a vůbec se nestydí. Našemu fotografovi ukázala úplně vše a díky FANDOVI se na ni můžete podívat i vy. Celý článek»