Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

Fotogalerie

Jiřina

Jiřina
Včerejší kočka

UPOZORNĚNÍ

Vážený uživateli, internetové stránky, na něž se zřejmě chystáte vstoupit, obsahují erotickou a sexuální tematiku. Postupujte tedy, prosím, podle následujících instrukcí:

Přečtěte si důkladně následující prohlášení:

  1. je mi více než 18 let, resp. dosáhl jsem již zletilosti;

  2. pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v takovém státě, jakož i jakékoli případné další podmínky vstupu na stránky s uvedeným obsahem, a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem;

  3. eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek mne nikterak neuráží, nepohoršuje ani jinak neohrožuje;

  4. na tyto stránky vstupuji zcela dobrovolně;

  5. souhlasím s tím, že eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek jsem oprávněn užívat jen v soukromí, a to výlučně pro svou osobní potřebu;

  6. neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k obsahu získanému na těchto stránkách jakýmkoli osobám, které nesplňují podmínky uvedené výše v tomto prohlášení. Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou pod body 1 až 6 výše, opusťte, prosím, ihned tyto stránky stisknutím tlačítka 'Odejít'.

    Pokud souhlasíte se vstupem na tyto stránky a zároveň splňujete všechny podmínky uvedené pod body 1 až 6 výše, jste oprávněni stránky otevřít stisknutím tlačítka 'Vstoupit'.

Anita

Nestydatá Anita: Zarostlý klín a obrovská prsa musíte vidět »

Modelkou pro tento týden je Češka, která si říká Anita Queen. Její hlavní zbraní, kterou přivádí k šílenství stovky mužů, jsou její nádherná obří prsa. Celý článek»
Adéla

Adéla u bazénu: trochu exotiky a pořádná porce erotiky! A ty prsa... »

Podívejte se na nádherné fotografie, které vznikly v sluncem zalitém Portugalsku. Celý článek»
Monika

Hříšná Monika ukázala nahé tělo! Takhle by nohy ale roztahovat neměla »

Monika Veselá je úspěšná česká fotomodelka, jejíž tělo znají lidé po celém světě. Teď se můžete nad jejími křivkami pokochat i vy. Celý článek»
Zoe a Jana

Lesbické hrátky Jany a Zoe! Podívejte se, jak se olizují »

Blondýnka a černovláska úplně nahé v jedné posteli. To je sen nejednoho muže. Podívejte se na úžasnou sérii fotek, kterou jsme pořídili s Janou a Zoe. Celý článek»