Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

Fotogalerie

Pavlína

Pavlína
Včerejší kočka

UPOZORNĚNÍ

Vážený uživateli, internetové stránky, na něž se zřejmě chystáte vstoupit, obsahují erotickou a sexuální tematiku. Postupujte tedy, prosím, podle následujících instrukcí:

Přečtěte si důkladně následující prohlášení:

  1. je mi více než 18 let, resp. dosáhl jsem již zletilosti;

  2. pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v takovém státě, jakož i jakékoli případné další podmínky vstupu na stránky s uvedeným obsahem, a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem;

  3. eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek mne nikterak neuráží, nepohoršuje ani jinak neohrožuje;

  4. na tyto stránky vstupuji zcela dobrovolně;

  5. souhlasím s tím, že eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek jsem oprávněn užívat jen v soukromí, a to výlučně pro svou osobní potřebu;

  6. neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k obsahu získanému na těchto stránkách jakýmkoli osobám, které nesplňují podmínky uvedené výše v tomto prohlášení. Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou pod body 1 až 6 výše, opusťte, prosím, ihned tyto stránky stisknutím tlačítka 'Odejít'.

    Pokud souhlasíte se vstupem na tyto stránky a zároveň splňujete všechny podmínky uvedené pod body 1 až 6 výše, jste oprávněni stránky otevřít stisknutím tlačítka 'Vstoupit'.

Tereza

Tereza se rozvalila na lehátku a hned jí bylo vidět úplně všechno »

Letošní počasí je naprosto ukázkové, a tak většina modelek tráví celé léto na sluníčku a opalují se. U jednoho takového opalování byl i náš fotograf. Celý článek»
Luisa

Vedro rozžhavilo Luisu. U bazénu shodila šaty i zábrany. Podívejte se »

Úchvatná blondýnka Luisa si v horkých dnech umí poradit. Ráda tráví dlouhé hodiny u bazénu. A tam ji načapal i náš fotograf. Celý článek»
Saša

Saša předvedlo tělo na kulečníku! Ukázala úplně všechno »

Modelka Saša se rozhodně nestydí. Svoje krásné tělo předvedla našemu fotografovi, kterému se o tomhle focení bude zdát ještě dlouho. Celý článek»
Jana

Takhle si hraje Jana! Ukázala nám svou ložnici a nejen to... »

Dvacetiletá Jana K. si umí užívat života. Pozvala nás do své podkrovní ložnice a ukázala nám tělo v celé kráse. Celý článek»
Tetovaná blondýna Lenka

Lenka předvedla tetované tělo! Má úžasná prsa a ještě hezčí klín »

Blondýnka Lenka je opravdu sexy. Její vnady okouzlily už desítky mužů. Teď je chce předvést i vám. Celý článek»
Bára

Bára se ukázala u zdi. Ukázala skvělé tělo, prsa a vlastně úplně všechno »

Dvacetiletá Bára se rozhodně nestydí. Ráda ukazuje své perfektně udržované tělo. Detailně ho můžete prozkoumat i vy. Celý článek»
Eliška

Eliška vylezla v Praze na střechu a svlékla se! GALERIE »

Eliška je pěkná dračice. Své úžasné tělo předvedla na střeše jednoho z domů poblíž Václavského náměstí v Praze. A opravdu je na co se koukat. Celý článek»
Nestydatá Klára

Nestydatá Klára roztáhla nohy na lavičce! To musíte vidět »

Je jí teprve 19 let a vůbec se nestydí. Našemu fotografovi ukázala úplně vše a díky FANDOVI se na ni můžete podívat i vy. Celý článek»
Dominika

Dominika se v předvedla v punčocháčích. To budete koukat! »

Je krásná, je mladá a hlavně se nestydí! Dominika nafotila úžasné snímky. Oblečená byla jen v punčocháčích a ukázala úplně vše. Celý článek»
Dáša

Nestydatá Dáša se fotila v tričku. Ukázala ale obří prsa i klín »

Dáša se velmi ráda fotí nahá, a tak si ji někteří z vás možná budou pamatovat. Teď ale nafotila snad nejhezčí snímky své kariéry. Celý článek»