Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

FANDA je fanoušek do života. Je fanoušek do všeho, co definuje mužský pohled na věc. A fandí mu opravdoví chlapi: moderní, sebevědomí, aktivní žádné bábovky nebo gaučoví lenoši. Fandí mu muži, kteří se orientují v současném světě a umí si vybrat, co chtějí. Ať už je to televizní program, nebo cokoliv jiného.

Fotogalerie

Včerejší kočka

UPOZORNĚNÍ

Vážený uživateli, internetové stránky, na něž se zřejmě chystáte vstoupit, obsahují erotickou a sexuální tematiku. Postupujte tedy, prosím, podle následujících instrukcí:

Přečtěte si důkladně následující prohlášení:

  1. je mi více než 18 let, resp. dosáhl jsem již zletilosti;

  2. pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v takovém státě, jakož i jakékoli případné další podmínky vstupu na stránky s uvedeným obsahem, a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem;

  3. eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek mne nikterak neuráží, nepohoršuje ani jinak neohrožuje;

  4. na tyto stránky vstupuji zcela dobrovolně;

  5. souhlasím s tím, že eroticky a sexuálně orientovaný obsah stránek jsem oprávněn užívat jen v soukromí, a to výlučně pro svou osobní potřebu;

  6. neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k obsahu získanému na těchto stránkách jakýmkoli osobám, které nesplňují podmínky uvedené výše v tomto prohlášení. Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou pod body 1 až 6 výše, opusťte, prosím, ihned tyto stránky stisknutím tlačítka 'Odejít'.

    Pokud souhlasíte se vstupem na tyto stránky a zároveň splňujete všechny podmínky uvedené pod body 1 až 6 výše, jste oprávněni stránky otevřít stisknutím tlačítka 'Vstoupit'.

Lucie

Lucie nás pustila do postele. Ukázala, jak si užívá nahotu »

Lucie pochází ze Slovenska. Původně se živila jako modelka, ale teď ji zlákal svět erotiky. Celý článek»
Lea

Roztoužená Lea si dala ruku do klína a začala si hrát. Podívejte se! »

Máte rádi černovlásky s velkými ňadry a skvěle upraveným klínem? Pak se vám Lea musí bezpodmínečně líbit. Celý článek»
Jana

Macatá Jana se poprvé svlékla před fotografem. To musíte vidět »

Tohle je velká premiéra. Jana sice dlouho váhala, ale nakonec se rozhodla a je to dobře! Podívejte se na její první nahé snímky. Celý článek»
Saša

Saša předvedlo tělo na kulečníku! Ukázala úplně všechno »

Modelka Saša se rozhodně nestydí. Svoje krásné tělo předvedla našemu fotografovi, kterému se o tomhle focení bude zdát ještě dlouho. Celý článek»
Jana

Takhle si hraje Jana! Ukázala nám svou ložnici a nejen to... »

Dvacetiletá Jana K. si umí užívat života. Pozvala nás do své podkrovní ložnice a ukázala nám tělo v celé kráse. Celý článek»
Tetovaná blondýna Lenka

Lenka předvedla tetované tělo! Má úžasná prsa a ještě hezčí klín »

Blondýnka Lenka je opravdu sexy. Její vnady okouzlily už desítky mužů. Teď je chce předvést i vám. Celý článek»
Bára

Bára se ukázala u zdi. Ukázala skvělé tělo, prsa a vlastně úplně všechno »

Dvacetiletá Bára se rozhodně nestydí. Ráda ukazuje své perfektně udržované tělo. Detailně ho můžete prozkoumat i vy. Celý článek»
Eliška

Eliška vylezla v Praze na střechu a svlékla se! GALERIE »

Eliška je pěkná dračice. Své úžasné tělo předvedla na střeše jednoho z domů poblíž Václavského náměstí v Praze. A opravdu je na co se koukat. Celý článek»
Nestydatá Klára

Nestydatá Klára roztáhla nohy na lavičce! To musíte vidět »

Je jí teprve 19 let a vůbec se nestydí. Našemu fotografovi ukázala úplně vše a díky FANDOVI se na ni můžete podívat i vy. Celý článek»
Dominika

Dominika se v předvedla v punčocháčích. To budete koukat! »

Je krásná, je mladá a hlavně se nestydí! Dominika nafotila úžasné snímky. Oblečená byla jen v punčocháčích a ukázala úplně vše. Celý článek»